KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8271249
*
nr 827 1249
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Blandteknik, Mats Norryd (1944-1989), 1973, 40x50
Mats Norryd, född 1944 i Halmstad, död 1989 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 maj 2013
kl 20:16:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/5 10:41:57
1
Vinnande bud
20/5 11:19:20
1
justering av budtak
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Mats Norryd
Mats Norryd, född 1944 i Halmstad, död 1989 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Mats Norryd
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik mats norryd svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
7080 Blandteknik
2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:59
-
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:03
-
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:12
*
Mats Norryd
Mats Norryd, född 1944 i Halmstad, död 1989 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Mats Norryd
nr 827 1249
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Blandteknik, Mats Norryd (1944-1989), 1973, 40x50
Mats Norryd, född 1944 i Halmstad, död 1989 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 20 maj 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 20/5 10:41:57 | 1 | Vinnande bud |
| 20/5 11:19:20 | 1 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Mats Norryd
Mats Norryd, född 1944 i Halmstad, död 1989 i Stockholm, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Mats Norryd
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik mats norryd svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
7080 Blandteknik
2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:59 -
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:03 -
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:12



